BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90(532)636 90 89
  • +90(212)517 00 04

Tarihî yarımada Karışık Kebap

Tarihî yarımada Karışık Kebap

Tarihî yarımada Karışık Kebap

İyi bir kebap restoranına giden insanların en sık tercih ettiği yemeklerden biri karışık kebap olmaktadır. Çünkü restoranın kebap konusundaki hünerini görmek, hangi kebabı nasıl yapıyor anlamak için bu iyi bir yöntemdir. Aynı zamanda kişi Tarihî yarımada karışık kebap sipariş ettiğinde, farklı kebap türleri arasından tercih yapmak zorunda kalmamış olur. Hepsinden bir parça alarak, tümünün tadına bakmış olur. 


Tarihî yarımada Karışık kebap sipariş eden insanlar bir daha aynı restorana gidecekleri zaman tercih edecekleri kebap çeşidine, çeşitlerine önceden karar verme avantajına da sahip olurlar. Her işletmenin kaşık kebap içeriği farklıdır. Bu nedenle ön bilgi almak faydalı olabilir. Bazı restoranlarda müşterinin isteğine göre Tarihî yarımada kaşık kebap içinde bulunacak kebaplar özel olarak da belirlenebilmektedir.


Tarihî yarımada Karışık kebap doyurucudur. Kendisini özellikle aç hisseden kişler de karışık kebap sipariş ederek az karbonhidratlı, bol proteinli sağlıklı bir bezlenme öğünü almış olurlar. Aynı zamanda güzel de bir ziyafet çekmiş olurlar kendirline. Kebap konusundaki ustalığıyla ve özeniyle de tanınan Şerbethane cafe  & Restaurant, karışık kebap sunumuyla da İstanbul’da öne çıkan adresler arasında yer alır.

Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Şerbethane All