BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90(532)636 90 89
  • +90(212)517 00 04

Tarihî yarımada Balık Fiyatları

Tarihî yarımada Balık Fiyatları

Tarihî yarımada Balık Fiyatları

Tarihî yarımada Balık fiyatları balığın cinsine göre ve de ilgili mevsimde bulunma durumuna göre değişiklik gösterir. Yine çok talep gözen balıkların da fiyatları biraz daha yüksek olmaktadır. Mevsimsel değişiklikler, balıkçıların hava şartları nedeniyle avlanmaya çıkma durumunun olmaması gibi sebeplerden Tarihî yarımada balık fiyatları ciddi oranda ve hemen etkiler. Ayrıca balık taze tüketilen bir gıdadır. Saklama ve nakliye konusu biraz problemlidir. Kolay kolay stok yapılmaz. Derin dondurucularda da klasik dondurarak muhafaza etme yöntemleri ile saklanan ve nakliye edilen balıklar da bulunsa da, bu tüketicilerin çok da tercih ettiği bir yöntem değildir. Taze balığın lezzet ve sağlık açıdan faydaları çok daha fazla ön plana çıkmaktadır.

Tarihî yarımada Balık fiyatları balık restoran işletmeleri için de önemlidir. Bu nedenle görece daha uygun fiyatları menülerinde ön plana çıkaran balık restoranlarının sayısı hiç de az miktarda değildir. Türkiye denize kıyıları bol bir ülke olduğu için Tarihî yarımada balık fiyatları dünya geneline göre oldukça uygun sayılabilir. Mevsime göre uygun fiyatlı balık çeşidine ulaşmak mümkündür Türkiye genelinde.

Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Şerbethane All