BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90(532)636 90 89
  • +90(212)517 00 04

Tarihî yarımada Ton Balıklı Salatalar

Tarihî yarımada Ton Balıklı Salatalar

Tarihî yarımada Ton Balıklı Salatalar

Tarihî yarımada Ton balıklı salatalar için belirli bir tarifinin ön plana çıktığını söylemek mümkün değildir. Çünkü günümüzde sağlıklı ve patrik olmasıyla salataların gözde malzemesi halen ton balığı ile birçok farklı salata yapılmaktadır. Sağlıklı olduğu kadar salataya lezzet de katan ton balığı, vitamin & mineral deposu olan sebzelerin yer aldığı salatalara protein ve omega eklemiş olur. Bu nedenle tek başına bile özellikle diyet yapan bir insanın hemen hemen tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan Tarihî yarımada ton balıklı salatalar sağlığın dikkat edenler, kilo vermek veya formunu korumak isteyenler için ideal bir öğün halini alır. Tek başına Tarihî yarımada ton balıklı salatalar, yanında ikinci bir yemek olmadığı durumlarda bile o öğünü sağlıklı kılar.

Tarihî yarımada Ton balıklı salatalar genelde bildiğimiz salata malzemelerine ton balığı ilavesiyle yapılır ama peynir ve soslar Tarihî yarımada ton balıklı salatalar söz konusu olduğunda klasikleşen malzemelerdir. Klasik salatalarda genellikle sos kullanılmadığı halde ton balıklı salatalara çeşitli soslar, özellikle zetinyağlı Akdeniz sosları çok yakışır. Bir de kepekli veya başka bir sağlıklı ekmekle yendiğinde son balığı besleyici ve düşük kalorili, ideal bir öğüne döner.

Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Şerbethane All