BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90(532)636 90 89
  • +90(212)517 00 04

Tarihî yarımada Tavuklu Makarna

Tarihî yarımada Tavuklu Makarna

Tarihî yarımada Tavuklu Makarna

Makarna, tüm zamanların en sevilen yemekleri arasında gösteriliyor. Hatta pek çok kişi, hayatını sadece makarna yiyerek geçirebileceğini söyler. Dünyanın en önemli nimetlerinden buğdayın, usta ellerde yoğrulması ile elde edilen makarna, yüzyıllardır mutfağımızın vazgeçilmez yemeklerinden biridir. Tarihî yarımada Tavuklu makarna ise, Şerbethane mutfağında rüyaları süsleyecek bir lezzete dönüşüyor. Siz de hayalinizdeki makarna ile tanışmak istiyorsanız menümüzdeki en sevilen seçeneklerinden olan Tarihî yarımada tavuklu makarnayı deneyebilirsiniz.

Tarihî yarımada Tavuklu makarna zengin içeriğe sahip, lezzetli ve besleyici bir yemektir. Yanında menümüzden tercih edeceğiniz içecek ve salata çeşitleri ile doyurucu bir öğüne dönüşür. Makarna yemek, yaşadığınızı anlamanıza neden olur. Tarihî yarımada Tavuklu makarna ise yaşamın tadını çıkarmanın anahtarıdır.

Tavuklu makarnayı pek çok restoranın menüsünde bulabilirsiniz. Oysa Şerbethane’de, yılların tecrübesi ve Osmanlı’dan günümüze uzanan kadim geleneğin yoğrulmasıyla hazırlanan bu yemek, unutulmaz bir deneyim haline gelir. Sadece bir yemek değil, hayatın zevklerinden biridir Tarihî yarımada tavuklu makarna. Kullandığımız tavuklar, tedarikçilerimizden taze taze alınır, günlük hazırlanır, ustalıkla pişirilir ve özenle sunulur. Restoranımızın sıcak atmosferi içinde sandalyenize yaslanıp tavuklu makarnanızın tadına bakarken, hayatın size sunduğu küçük mutlulukların da farkına varacaksınız.

Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Şerbethane All