BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90(532)636 90 89
  • +90(212)517 00 04

Tarihî yarımada Turkish Lahmacun

Tarihî yarımada Turkish Lahmacun

Tarihî yarımada Turkish Lahmacun

Leziz ve sağlıklı yemeğimiz lahmacun, ülkemizi ziyaret eden yabacıların ve yurt dışında yaşayanların deyimiyle Tarihî yarımada Turkish lahmacun, Türkiye’yi ziyaret edenlerin de genellikle bu bilgiyle geldikleri zaman ne yapıp edip ülkelerine dönmeden önce tatmaya çalıştıkları bir lezzettir. Bu anlamda hem ülkemiz kültürünün önemli bir tanıtım aracı hem de ticari bir değerdir Tarihî yarımada Turkish lahmacun.

Restoranlarına gelip Tarihî yarımada Turkish lahmacun soran yabancılara hizmet vermek için menülerinde en leziz lahmacunları hazır eden birçok restoran bulunmaktadır. Özellikle turistlerin yoğun olarak ziyaret ettiği İstanbul, Ege ve Akdeniz kıyı şeritlerimizde, Gazi Antep, Hatay, Urfa, Mardin gibi tarihi yönleri ve yemek kültürleriyle öne çıkan illerimizde, Kapadokya gibi tarihi bölgelerimizde restoran menülerinde özenle hazırlanan Tarihî yarımada Turkish lahmacun ibarelerini görmek mümkündür.

Tarihî yarımada Turkish lahmacun ülkemiz restoran işletme kültürü için önemli bir uluslar arası değerdir. Yerli ve yabancı misafirlerimizi Şerbethane cafe & restoran mutfağında çok lezzetli, kaliteli malzemelerden yapılan otantik tarifine uyan Tarihî yarımada Turkish lahmacun bekliyor. Garnitürüyle, etiyle eşsiz ve çok lezzetli çıtır çıtır bir lahmacun için sizi Şerbethane cafe & restorana davet ediyoruz.

Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Şerbethane All