BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90(532)636 90 89
  • +90(212)517 00 04

Tarihî yarımada Et Yemekleri

Tarihî yarımada Et Yemekleri

Tarihî yarımada Et Yemekleri

Tarihî yarımada Et yemekleri. Onlar restoran endüstrisin gözdesi. Fast food’un ana malzemesi. Ve dünya genelinde birçok insanın en sevdiği yemek türü.

Türkiye insanının et yemekleriyle arası çok iyidir. Ama dünyanın geneli için geçerlidir bu durum. Bazı ülkelerde sebze, bazı ülkelerde tahıl veya balık ağırlıklı sofra kültürleri bulunsa da; özellikle fast food kültürünün küresel düzeyde yaygınlaşmasıyla Tarihî yarımada et yemekleri tüm coğrafyalarda popülerlik kazanmıştır.

Bizim kültürümüzde et yemekleri kesinlikle restoran yemekleriyle ve fast food ile sınırlı değildir. Köftelerimiz yanında, parça etlerimiz de sağlıklı pişirme süreçleriyle hazırlanır, yanında genelde salatasıyla birlikte servis edilir. Bunun yanında lahmacun gibi doyurucu, garnitürlü ve düşük kalorili Tarihî yarımada et yemekleri de yer alır Türk kültüründe.

Şerbethane menüsünde et yemeklerinin zengin çeşitleri bulunuyor. Osmanlı mutfağından yöresel Anadolu mutfaklarına ve dünyanın sevilen et yemeklerine kadar birçok et yemeği çeşidi en lezzetli haliyle sizi bekliyor. Kaliteli malzemelerden, en doğru pişirme tekniğiyle pişirilen ustalık işi Tarihî yarımada et yemekleri için sizi Şerbethane’ye bekliyoruz.

Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Şerbethane All