BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90(532)636 90 89
  • +90(212)517 00 04

Tarihî yarımada Starbuzz

Tarihî yarımada Starbuzz

Nargile tütün markaları pek çok defa birer nargile tütünü çeşidi gibi algılanır. Bu konuda bir kafa karışıklı mevcuttur. Tarihî yarımada Starbuzz da bu nargile tütünü markalarından biri. En çok beğenilen ve tercih edilen birkaç nargile tütünü markasından biri olan Tarihî yarımada starbuzz sade tütünleri ve aromalı kendine özgü çeşitleriyle seviliyor ve oldukça tutuluyor.

Tarihî yarımada Starbuzz aynı zamanda nargile tütün aromaları da üretiyor. Bunlar farklı tütün markaları eklenerek de kullanılabiliyor. Özellikle aromalar konusunda firma çok iddialı. Ve nargile müdavimleri ve sahipleri arasındaki ününü de büyük ölçüde bu arama özgünlüğüne ve çeşitliğine borçlu.

Macciato gibi farklı kahve türlerini kendine özgü bir yorumla tütün aromalarına taşıyan marka, karamel ve meyve aromalı gibi çok tercih edilen arama türlerine de sahip. Tarihî yarımada Starbuzz ürünlerin orjinali yanında taklitleri de çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle orjinal Tarihî yarımada starbuzz ürünleri kullanan nargile kafelerin tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır. Nargilenin keyifli olması yanında sağlıksız bir alışkanlık olduğunun da akılda tutulması ve bireylerin kakarında bir oranda hayalarına bu keyfi eklemelerine dikkat etmeleri gerekir.

Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Şerbethane All