BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90(532)636 90 89
  • +90(212)517 00 04

Tarihî yarımada Evlilik Yıldönümü Alkolsüz

Tarihî yarımada Evlilik Yıldönümü Alkolsüz

Tarihî yarımada Evlilik Yıldönümü Alkolsüz

Tarihî yarımada Evlilik yıldönümü alkolsüz de kutlanabilir. Toplumda, en azından toplumun bir kısmında kutlama ortamları alkol kullanımının gerekli olduğu buluşmalar olarak algılanmaktadır. Oysa bir evlilik yıldönümünü, bir doğum gününü veya herhangi bir kutlamayı değerli kılan bir araya gelen insanlardır. Önemli olan bir araya gelmek, kutlamak ve güne gerekli önemi göstermektir. Tarihî yarımada Evlilik yıldönümü alkolsüz kutlandığında mesela, alkol alan eşler yanında, kullanmayanların da katılıma gerçekleştireceği bir kutlama şeklidir. Bu nedenle daha geniş bir kitleye hitap emesi mümkündür.

İster evde ister bir mekanda evlilik yıldönümü alkolsüz olarak kutlanabilir. Özellikle son dönemde muhafazakar değerlere önem veren kişilere de hizmet vermeye gayret eden işletmelerin çoğalmasıyla, alkol kullanmayan kişiler evlilik dahil her türlü kutlamalarını alkolsüz bir ortamda gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorlar.

Şerbethane alkolsüz bir kafe & restoran olarak hizmet verir. Şerbethane’de Tarihî yarımada evlilik yıldönümü alkolsüz kutlanacağı gibi, tüm toplantı ve kutlamalarınız alkolsüz olarak organize etmeniz mümkündür. Üstelik Şerbethane’nin zengin menüsü ve enfes yemek & içecek çeşitleri eşliğinde. Keyifli bir kutlamayı alkolsüz olma hasiyetine riayet eden bir mekanın huzuru içinde.

Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Şerbethane All