BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90 212 517 00 04
  • +90 212 517 00 04

Kahvaltı

Kahvaltı

 Kahvaltı

Her insan gibi sizde kahvaltıya vakit ayıramıyor musunuz? Ağzınıza üç-beş bir şey atıp ya da bir poğaça-simit ile mi kahvaltınızı geçiştiriyorsunuz. Şerbethane & Restaurant tarihi yarım adada 400 yıllık geçmişiyle ve nezih ortamıyla İstanbul bölgesinde kahvaltı arayışınıza çözüm oluyor.

Şerbethane ismine yakışır seçkin lezzetleri barındıran seçenekleriyle sizi oldukça memnun edecek cinsten bir kahvaltı hizmeti sunuyor. Sunduğu ortam ve lezzet itibariyle Kahvaltı tercihinde size huzurlu sakin ortamıyla sunduğu enfes kahvaltı menüsüyle unutulmaz kahvaltı keyfi yaşatacaktır.

Omlet, menemen ve sahanda yumurta menülerinin yanında, kahvaltılıklar için tercihi Şerbetahene olanlar daimi müşterilerimiz arasına giriyorlar.

Peynir çeşitliliği, menemeni gayet lezzetli, Tarihi yapısı ve buna uygun dekorasyonu oldukça hoş ve temiz bir mekan. Şerbethane’nin çalışanlarının misafirperver yaklaşımı ve güler yüzlülüğü sizi ziyadesiyle memnun edecektir. Kahvaltı haricinde Şerbetane’ye gelirseniz her daim spesiyel çorbamızı deneyebilirsiniz.


Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Click For English Serbethane Web Pages