BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90(532)636 90 89
  • +90(212)517 00 04

Alkolsüz Mekan

Alkolsüz Mekan

 Alkolsüz Mekan

Keyif dolu günlerin ve akşamların sadece tatil bölgelerinde olmadığının kanıtı olan Alkolsüz Mekan Şerbethane, misafirlerine farklı bir deneyim sunuyor. Zengin Menü çeşidi, Osmanlı ve Dünya Mutfağından seçmeler, enfes Osmanlı Şerbetleri, Anadolunun değişmez lezzeti  ve muhteşem sunumuyla testi kebabı ve tabi ki de cafe müşterilerimizin vazgeçilmezi nargile….

Büyük bir mekân olmasının yanı sıra, tarihi ortamıyla ve buna uygun dekorasyonuyla günün tadını Alkolsüz Mekan’da çıkartmak istiyorsanız kesinlikle Şerbethane Cafe ve Restaurant’a uğramanızı öneriyoruz.

İstanbul bölgesinin en güzel alkolsüz mekanlarından olan Şerbethane’yi tarihi yarımada ziyaretlerinizde dinlenmek, zaman geçirmek ve yemek yemek için tercih edebilirsiniz.

Tarih boyunca Osmanlı Devleti’nin kalbinde yer alan bölgesinin en etkileyici mekanlarından birinde Şerbetahene Cafe ve Restaurant Alkolsüz Mekan’ların başında gelmektedir. Alışagelmiş alkolsüz mekanlardan bıktıysanız ve farklı bir arayış içerisindeyseniz doğru yerdesiniz.


Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Şerbethane All