BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90 212 517 00 04
  • +90 212 517 00 04

Sultanahmet İçecek

Sultanahmet İçecek

Sultanahmet İçecek

İçilebilen ve Cafelerde, Restaurantlar’da ikram edilen her şey içecektir. Aslında içecekler meşrubat kategorisindedir. Su oranı yüksek besinler içecektir.

İçecekler iki ana başlıkta toplanır. Alkolsüz ve alkollü içecekler. Elbetteki şerbethane’de alkollü içecek servisimiz yoktur. Bu nedenle alkolsüz içeceklerden bahsetmek istiyoruz. Alkolsüz içecekler; çeşitli başlıklar altında toplanabilir. Sıcak içecekler, meyve suları, ayran, süt, karbonatlı içecekler olarak sıralanabilir.  Kahve, çay, kakao genelde sıcak tercih edilen içeceklerimizdir.

Doğal Limonata ve tabiki de yaşam kaynağımız su en çok tüketilen içeceklerimiz arasında gelmektedir.

Sultanahmet İçecek mekanlarını merak ediyorsanız. Şerbethane Cafe & Restaurant’ı henüz keşfetmemiş olabilirsiniz. Çünkü Sultanahmet bölgesinde en iyi içecek mekanı Şerbahane’dir. Osmanlı Şerbeti bizim special içeceğimizdir. Tarih boyunca bir döneme damgasını vuran Osmanlı devleti saray mutfaklarında hazırlanan Osmanlı Şerbeti çok sağlıklı bir içecek olup, damak tadına da hitap etmektedir.

Osmanlı şerbetleri tarihi tat ve yapısını koruyarak günümüze kadar gelmiş ve Şerbethane’de her zaman dileyen müşterilermize servis edebileceğimiz ve beğeneceklerinden şüphemiz olmayan marka içeceğimizdir.


Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Click For English Serbethane Web Pages