BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90 212 517 00 04
  • +90 212 517 00 04

Sultanahmet Restaurant

Sultanahmet Restaurant

Sultanahmet Restaurant

Lokanta olarak bilinen ama latin dillerinden Türkçeye restaurant diye geçen müşterilere yiyecek ve içeceğin servis edildiği mekanlardır.

Kaliteli Restaurantlar dünya mutfağını size getirir. Usta aşçıları ve servis ekibiyle damak tadınıza hitap eden unutulmaz enfes yemeklerle buluşma noktalarıdır.

400 yıllık tarihi olan Şerbethane Cafe ve Restaurant tarihi yapısına uygun dekorasyonu ile dünya ve Osmanlı mutfağının yemeklerinin servis edildiği özel bir mekandır.

Sultanahmet Restaurant olarak bilirler ki; Şerbethane Cafe & Resutaurant yerli ve yabancı türistler ile türist kafilelerinin sıkça ziyaret edip, yemek yiyip zaman geçirdikleri bir Resutaurant’lar arasında zirvededir.

Hijyen belgesine sahip mutfak ve servis personeliyle menüsünden seçtiğiniz, özenle hazırlanmış yemeklerin sevisiyle sunumu sizin Sultanahmet Restaurant arayışınıza kalıcı bir çözüm getirecektir.

Eğitimli kadrosu, tat ve lezzet birincisi mutfak ekibiyle fırında pişen pideler, testi kebabına bayılacaksınız.

Ayrıca Şerbethane ızgarada da oldukça iddialı. Mangal’da tam kıvamında pişen kıyma ve etlerin yanında servis edilen kebap edilmiş biber, soğan, domatese’de bayılacaksınız.


Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Click For English Serbethane Web Pages