BİZE SORUN
  • info@serbethane.com.tr
  • +90 212 517 00 04
  • +90 212 517 00 04

Sultanahmet Balık

Sultanahmet Balık

Sultanahmet Balık

Balık denizde yetişen bir canlı olması nedeniyle vücudumuza sağladığı omega3 besini zihinde kalmamızın yanında çocuklarda zekanın gelişmesi için önemli bir besin kaynağıdır. Balık denizden çıkarıldıktan sonra içi temizlenip tuzlanır ve tabi ki de pişirenin usta ellerinin marifetinde yemek olur.

Çupra, somon balıkları Şerbethane’nin favori balık yemeklerindendir. Sultanahmet balık yemeği ister ızgarada, ister kiremitte, ister fırında ve de isterse tavada olsun hepsinin kendine ayrı bir balık tadı vardır. Elbette mutfak personelimizin usta ellerinde tam kıvamında pişen balıklar siz balık yemeği seven müşterilerimizin damak tadına uygun olarak servis edilmektedir.

Denizden çıkan ve elit kesimlerce tüketilen karides yemeklerini de Şerbethane’de bulmak mümkündür. Müptelası olacağınız karidesin tadına bayılacaksınız.

Sultanahmet balık yemekleri için tercihiniz Şerbethane Cafe & Restaurant olanlar bizden memnun olarak ayrılmakta ve yine Restaurant’ımızı ziyaret etmektedirler.


Şerbethane Cafe & Restaurant; Sultanahmet Camii ve Külliyesinin altında, Arasta Çarşısı Sokakta yer almaktadır. Şerbethane; Sultanahmet'in en nezih Cafe ve Restaurantlarından olup, yerli ve yabancı turistler ile turist kafilelerinden oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Şerbethane’de; Osmanlı Şerbeti, Kahvaltı, Dünya Mutfağından Seçmeler, Nargile, Çay, Kahve ve Meşrubat Çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Click For English Serbethane Web Pages